На пуфах 09.09

☝🏻Тема: Штучний інтелект і його використання для держави Формат: 2 історії по 10 хв від спікерів (+5 хв питання) і вільне обговорення (30 хв).

😎Спікери:

  • Віталій Гончарук – Advisor to The Vice-Prime Minister at Cabinet of Ministers of Ukraine and Founder and CEO at Augmented Pixels
  • Ярослав Поляхович - PM проектів e-residency & Government BI в Мінцифрі

Запис зустрічі

Корисні матеріали

Зворотній зв'язок

18 людей

Антон: поспілкувалися на прикладі резиденства. Дішла думка що постійно розглядали як прогнозну аналітику. Мережевий маркетинг: ШІ круто продає. Не тільки для прийняття рішення. Можна попит на е-резиденство. Можно не просто користуватися, а для залучення в кінцеві послуги. Експерт з інжинірінгу публічних послуг, релевантність послуг.

Тетяна Бортник: було дуже цікаво, аде дуже мало часу на таку цікаву тему!

Olga to Everyone: погоджуюсь з Тетяною, трохи мало часу, особливо в частині спілкування. дуже цікаво, дякую за такий формат!

Ярослав: в основі любої економіки є люди. Здорова людина і нація генерує гроші, бері дані з реєстру. Якщо тема цікава – можемо ще глижбе піти.

Діна Гниліцька: колеги цікаві кейси! встигли трішки познайомитися та розповісти про свої напрями! мало часу для спілкування

Макс Д: показали морозиво, одразу забрали. Хочеться в межах 20 годин цікаві лінки. таку тему потрібно долучати для вивчення в шкільній програмі (елементарні чат-боти) + долучати ШІ до дистанційного навчання в період пандемії :)

Тетяна Бортник: на курсері є також курс популярний ai for everyone