Million pixels page - соціальна гра
🇺🇸

Million pixels page - соціальна гра

Питання

Створення соціальної гри для всього українського суспільства з метою якісного підвищення рівня його згуртованості за прикладом 1000000 pxls page компанії Reddit

Детальніше проблема

Україна зараз як ніколи потребує змін. Причому головним трендом таких змін має стати - збільшення її цілісності і пов'язаної з неї згуртованості. суб'єктом таких змін має бути не влада, не політики, не бізнес, а самоорганізоване суспільство. Одним з інструментом таких змін може стати створення великої соціальної гри, залучення до якої відбувалось би не примусовим і не комерційним шляхом, а ніби вірусно.

головні вимоги до цієї гри:

 • наявність інструментів для самореалізації людини на різних рівнях (всі 4 типа ігрових механізмів, добровільність, наявність виклику, швидкий та регулярний позитивний результат etc.)
 • екологічність для людини (неманіпулятивність, захищеність від залежності, психологічне супроводження etc.)
 • примат культури
 • простота доступа
 • простота утримання
 • децентралізоване керування
 • політична незаангажованість
 • захищеність від кібератак

Прикладом такої гри може стати Facebook та інші соціальні мережі. Соціальна гра Facebook змінила світ в рази глибше, радикальніше та швидше, ніж всі соціально-економічні програми ООН разом взяті.

Прототипом такої гри може стати експеримент 1000000 pxls page компанії Reddit.

Мета обговорення

Скреативити таку гру для українського суспільства та ініціювати її запуск

Обговорення

🆎
Деякі спостереження:
 1. Основною темою стали прапори країн. Тобто згуртованість людей світу в групах в першу чергу через громадянство?
 2. Через деякий час на прапори додають національні символи, часом жартівливі, як от вампір для Румунії🇷🇴: естетика, розвиток і самовизначення.
 3. Країни північної Європи, особливо нордичні країні, представлені своїми прапорами непропорційно населенню і, вирогідно, кількості користувачів в Reddit. Соціальна орієнтація цих держав? Здатність згуртуватися?
 4. Америку може об'єднати тільки справжнє, беззаперечно зло?
 5. Примирення: окрім описаного конфлікту Франції 🇫🇷 і Німеччини 🇩🇪 з розв'язком в прапорі ЄС, полотна перегорнутих сердечок, ще кілька конфліктів було вирішено, наприклад, Греції 🇬🇷 і Туреччини 🇹🇷; України 🇺🇦 і Йорданії 🇯🇴.
 6. Криза ідентичності Нової Зеландії 🇳🇿: один прапор з групі з Австралійським 🇦🇺 ANZAC Pride ("націоналісти-юніоністи"), другий — пропонований прапор з національними символами ("прогресивісти"). Ще: https://vm.tiktok.com/ZM8qhn5xw/
 7. А ви помітили, що червона чума навіть в віртуальному середовищі поряд з Україною? При цьому російський прапор майже відразу зник. Мабуть єдиний на просторі прапор минулої імперії.
 8. Ще одна тема: логотипи спортивних команд США і Канади (в основному NHL і NFL, але не NBA), я помітив групу коледжів з регіону Midwest. Самовизначення на такому рівні? Також: комп'ютерні ігри (metaverses), групи Reddit, гендерна ідентичність і прапори рівності, мультфільми.
 9. Ще один рівень визначення: Квебек, Вельс 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 і Шотландія 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 разом зі своїми країнами і окремо. Каталонський прапор без іспанського 🇪🇸 .
 10. Можна порівняти з

Алекс, дякую. Дуже цікаві спостереження!

В основному згуртованість на базі ідентичності - від коледжу до країни. Потім на базі ідеології. На більш високому рівні - на базі спільної самореалізації - через культурні продукти (від Dickbutt до відомих витворів мистецтва).

Цікаво, що було би, якщо би час не був обмежений))

Обговорення на зустрічі