01.10

Макс / Донори

Професіоанлізувати проєкт – валідувати потребу від донорів.

Інсайт: громади не знають як отримувати фінансування. Не знають як подаватись на проєкти МТД. Використовують аналогічну методологію для подачі на міжнародні гранти. Сильний попит. Попадання 10/10. Можна створити окрему методологію, не можу зрозуміти бенефіціара оцінки. МЦ не дуже зацікавлена в результатах дослідження (зіба зробити частиною індексу цифровізації). Не знаю чи є хтось що може з цим щось зробити.

Для мене це більше селф ассесмент, можна прив'язати до Дія.Цифровав Громада. Треба заморочуатись, треба дати плюшки щоб це зробити. Мають отримати якісь бенефіти. Проте не можуть нічого обіцяти. Якщо дамо методологію для подачі на МТД – це дуже круто.

Запит на ПМ є великий, але потрібно багато ресурсів, той же тренер. Якщо подаються – треба правильно писати щоб отримати.

Один з елементів що хоче додати Валерія – курс для СДТО. Багато компонентів,

  • метанавички – мислення, уява,
  • хард скіли – трансформація, держ управління
  • софт – комунікація, ПМ

Ресурс фандінг – важливий елемент, як залучати ресурси. Не тільки МТД, а ще й бізнес. Висновок – контент або форма курсу під підрядника. Blened learning з домашніми завданнями. 3х2 години.

Чи можемо ми звітувати цей проєкт? Психотерапія по п'ятницях =) Як куди воно ляже. Мб подивитсь Сергію Гунько – чи тягне на окремий проєкт.

Що конкретно ми хочемо отримати? Можемо коротко проговорити як повернеться. Не впевнена, може супер маленький грант. Може в комплексе з чимось. Якщо пушити як в Цифровву громаду – більше шансів що запуститься. Не розповідала про цю активність. Можемо показати на зустрічі і спитати фідбек.

Навчання перекликається зі школою громадського бюджету. Люди перевіряли і проєктний менеджмент. Зробили посібник і запускаємо нову школу. Записали відео курс. Фіналізуємо і запустимо школя для мешканця. Можно почати з маленького і перерости в курс для СДТО. Пропланувати і програма мін-макс.

Дивимось на маленьку частину великого навчання. Модулі по 6-8 міс. Зробити курс "як знаходити ресурси для цифрової трансофрмації". Формат ково.гуру – маленькі групи по 11 людей. Може бути записано і репродуковано. Проблема з чим прийти – ТЗ під курс, це досягнення. Після цього підрядник і донор легше.

Роман / Дослідження факторів розвитку смарт сіті

Скину і наст кол покажу 12 variables

Софія / Подальші кроки, стратегія

Орієнтир визначили

Як це (наша діяльність і проєкт) буде виглядати?

Різні точки дотику. Великий ступінь невизначеності тут і в іншиї проєктах. Вибудоввується бачення і може лягти в основу чогось. Буду презентувати кабінет громади і імпакт кейсів для оцінки в рамках цифрової громади. Роман з академії зробить щось теж. Можно упакувати мін в 3 проєкти. Питання часу, ще важко відповісти.

Надихає опитмізм на 5-6 років =) Коли зайшла в е-демократію на півроку і залишились на 7 =) формування нетворкінгу і ключових компетенцій, нейронні зв'язки. Важко побачити цю матрицю.

Для мене це вв меньшій ступені нетворкінг, в більшій – інтел простір для мислення, бекофіс якого не вистачає в операційці. Щоб вийти за рамку – треба думати, через інших людей. Фрустрація перекривалась великим стратгічним потенціалом. Ми працюємо з невідомостями. Не буде легко. Це певнний виклик. По цінностям синхронізовані – а це важливо. Треба покращити процес. Цілі і проєкти можуть бути маячками, а шлях змінюється. Бачимо гору, не бачимо болота =)

Соля / Зібрати команду

Попрошу більше людей наст разу. Катя хотіла відновити. Пійти кудись – на Мафію.

Рефлексія

  • Роман: дякую за конструктив. Ідемо на проблему, а не тікаємо. Є розвиток. Хочу операційку як елемент, але більш зрозумілу і досяжну ціль до кінця року. Чекаю офлайн =) буду радий побачити
  • Соля: в момент турбулентності спільнота пережила директорат =) острівок надійності і професіоналізму. Дивлюсь оптимістично
  • Софія: більш цінично =) тішуся, сьогодні було грунтовно. З маленької ідеї клубок, є підтримка. Цінності об'єднують. Можемо з кінця наст тижня
  • Макс: дякую