22.01

 • Макс: радий що зібрались, сподіваюсь всі відпочили, хочу передивитись план і подивитись наступні крокі
 • Сая: все гаразд, треба визначитись скільки часу буду виділяти для допомоги щоб зрозуміти як запланувати час. Хочу почути про наступні кроки і які є потреби
 • Катя: рада що зібралась, підтримую ідею по плану та наступним крокам
 • Соломія: дуже скучила, є питання, цікавить результат. Ще може доєднається Женя, він розбирається по спільнотах. Запросила, сподіваюсь доєднаєтьс. В нього є досвід по роботі в регіонах
 • Андрій: дякую що дочекались. Дуже добре, підтримую всі ідеї. Хочу зазначити що мій найважливіший проєкт – форум 25.02. Хочу затвердити телеграм. Сподіваюсь що зможемо CRM сістему зробити до форуму.
 • Роман: перший раз, підтримую на те що Соломія сказала. Бажання кокренті визначити і KPI. Приєднався на цьому тижні – регіональная цифровізація. Мій бг – міжанродні стосунки, безпека, економіка і прикладна псіхологія. Жив в Польші і США, навчався і працював. Спеціалізація – навчальні проєкти з цифрової грамотності, кібербезпека, м'які навички. Ексайтед допогти Україні =)

Питання

Макс / Стратегія

Показав, можемо використовувати?

Соломія: непогано прописано, треба відповісти хто ЦА, що очікуємо тощо. Що має бути по кількості, критерії успіху. Треба знайти відповідь зараз. Це може бути протягом кілька зустрічей. Можемо застосовувати цей інструмент.

Катя: пригадую, на перших зустрічах думали про подібне, щось описували і нагадало це. Можно доповнити і розиширти. Подобається що придумано за декілька разів.

Соломія: в нас в директораті є правило про швидкі результати. Оскільки ми не досягли мету до 2020, може поставити перший крок і першу ціль? Щось на 1-2 міс.

Андрій: може систематузивати громаду в процесі форуму, могли втратити контакт з тими з ким спілкувались, хочу підтримувати зв'язок. Практичні рішення: відповіді. Є багато цільових. Було б логічно узгодити з нашим планом. Дякую за запрошення Євгена – залучення області важливо.

Соломія / Що таке спільнота і яка ЦА?

https://app.mural.co/t/seductive4559/m/seductive4559/1597765635195/0069b52ce57412f6e570cead79f7bd11541e2fa6

image

Соломія / Як поєднати проєкти МЦ

Соломія / План дій

Сая / Визначення дзвінків

Рефлексія

 • Сая: дуже дякую всім, стало трішке зрозуміліше про кого ми говоримо, не вистачило часу на моє питання, але можу через текст. Сподобалось як це свторили, визначили крітерії, всім дякую. Хотите в гости? =)
 • Андрій: дякую за час, був радий побачити. Має бути процес затверждення з колегами. Нее суперечити концепцію. Важливо щоб все було послідовно з роботою інших людей. Інакше відчувається що буде даремно.
 • Соломія: дуже демотивована і хочу плакати. Таке відчуття що був місгайденс на півроку і це хвилює. Взяли правільний темп, хотіла би повернутись до Саїного питання, якщо побудуємо регулярність – знайдемо шлях. Хочу регуляртності і стабільності. Стратегічна складова завжди займає час. Гості на наступний тиждень.
 • Катя: сподобалась ідея про регулярність, на початок березня тоді буде і буде зрозуміло куди рухатись і нащо. Хто ми і що ми робимо – важливо, інакше не зрозуміло
 • Рома: дякую. 2 складові. Емоції – приємне здивування, радий бачити що молода і сфокусована команда, хороша структура і модерування. Списав півсторінки. По фактам – визначала напрямок СДТО (на 30%). Для мене важливо – коли не отримав питання, навіщо це все.
 • Макс: дякую, як я як цифровий спеціаліст можу домогти одночасно децентралізації і згуртованості.