3.4 Продукт – Sprint 2

Check-in

  • Ім'я / ключове питання на зараз / апдейт
  • Макс / что такое волшебный пендель? / Баді система, теми в LMS
  • Оксани / придумала назву ширшого проєкту , схоже що ця назва подобається партнерці, купила хостінг на всякий случай =) Нема з ким робити продукт – треба партнер і капут. Про бадді – класна система що допомагає в групах підтримувати динаміку. Подобається спілкування в парах. Суть в тому що кожна людина з групи формується в 5 пар. В цих парах – питаємо як справи, дзвінок для допомоги (особливо під пітчінг), взаємопідтримка у парі. Інколи випадково, але хочу обирати. Пропоную спробую обарти таким способм – киньте мені в лічку 3 людини хто вам нра по пріоритетах 1-2-3 і так спробуємо дати таких партнерів яких хочете більше. Якщо не заметчиться – напишу окремо і придумаємо. Макс запронував щоб самі вирішили. Але знаю що іноді страшно висловити, тому пропоную так. Задавайте питання.
  • Влад / знайти час на те щоб розпланувати свої майбутні дні, графік. Помітив що ра роботою нема часу працювати над своїм проєктом. Основне питання зараз. Перечитав різні статті про написання статей на Медіумі, зібрав інформації. Наскільки це підходить для ідеї. В російсько-укр мовному інтернеті мало інформації, а в англ – є. Пропонують вести блог для просування. Думаю.
  • Віктор / попробовал выложить первую работу на Биханс и не зашло, навигация не очень удобная, мало просмотров. Пока не понятен и немного разочаровался. Зарегистрировался на Линкедине, нравится больше. Параллельно занимаюсь английским и поиском связей офлайн.
  • Мария / проконсультировалась с СММщицой, узнала как выстраивать тактику для презентации новых направлений. Дала классные советы. Нашла девочку у которой сеть залов на западной Украине, проконсультировалась. Поняла как без закупки протестировать. Неделя консультирования со специалистами по интересным сферам. Также в сфере психологии ментор-супервизор дала направление куда двигаться, хорошо все обсудили. Над ЦА провела хорошую работу, всех проанализировала и довольна результатом.
  • Андрей / без апдейтов, в понедельник встречались с агентством, обсуждаем сайт в в деталях, все в процессе.
  • Алла / всем привет, без особых апдейтов, почитала статьи по фрилансу и пробовала. в перечне дел которые нужно сделать, не смогла дописать

Reflection

image