26.05

Check-in

 • Макс / купа людей підтвердили участь (~до 50% від зараєстрованих планується), хотіли 20 – пропонуйте своїх і запрошуйте. Справи добре. Емоційни зустріч у наст серед 19:00 – наш випускний
 • Оксана / партнерка досі не з нами, не знаю нащо і що презентувати і для кого. Багато конкурентів на випускному. Буду довго чухатись – пропущу можливість. Хто я – презентувати себе? Сподіваюсь під кінець тижня зробити. Творча фрустрація.
 • Алла / написала спіч, але без презентації. Думаю, чи буду виходити з нею на випускний.
 • Віктор / підготував презентацію, из программы MVP познакомился с новыми людьми в сфере ландшафтного дизайна и веду переговоры по 3м проектам
 • Андрей / по работе как у всех завал, маленькие победы, готовлюсь к аудиту. Уходит много сил. Возобновил спортзал. Утвердили макет, ребята приступили к программированию сайта. По среде – набросал драфт слайды, есть уже скелет. Нужно допилить – буду готов.
 • Влад / майже завершив презентацію, після сьогодні виправлю. Завтра напишу запрошеним. Готуюсь до пітча
 • Марія / вернулась из отпуска, одна из локаций съезжает и все сложилось для нашей аренды. Можем там сделать фитнес и ментальное здоровье. Мб сделать питч именно по фитнес-студии. Хорошая возможность прокачать свой бизнес план и послушать экспертов.
 • Юля / все ок, налагодила інтернет, визнасилась з концепцію, продумала як має працювати. Цілісне бачення. Зараз більше спілкуюсь з технічними спеціалістами щоб це все реалізувати. Буде потрібна інфа для презентації інвесторам + кошторис. Все гуд.

Питання

Як запрошувати людей на нашу подію?

 • не подія в фейсбуці, що пошерити?
 • багато знаків
 • не мій звичний спосіб
 • подія на фейсбуці і форма реєстрації
 • не має бути публічним
 • через інвайти
 • всі соорганізатори

Макс зробить обкладинку
потрібно зрозуміти формат – слайд в слак в 1 стилі
Оксана допоможе зробити захід на фейсбуці

Зміна в адженді

Чи потрібні другі 3хв чи перевести в більше спілкування

Почергові виступи

+1 хв на фідбек

Кожен роби під себе

Макс

спільноти підприємців, комфортне спілкування

що потрібно зараз? треба подумати

що пропонуєте вже? цінннісно цікаво – як доєднатись і формати – ментори для студентів

що таке бутукемп

Марія

хочешь выйти в онлайн с этим? девушки хотят заниматься дома (нет – имела ввиду их район)

в тебе вже є 100 клієнтів? так (за 5 років псих та фітнес досвіду)

Вони захочуть прийти до тебе? Треба масштабуватись (есть команда диетологов и тренеров)

Що зараз допоможе? фінансові інвестиції, менторська підтримка, людина із фітнеса і рекомендації як робити. Фідбек по поєднанню психології і фіз розвитку.

Уникальное для Полтавы фитнес направления. Дорогое оборудование отличие от спорзала.

Нужно ли визуализировать? фотки с мероприятий. Show don't tell.

Оксана

Индивидуальные занятия планируешь? сложный вопрос. давно нет свободных слотов для консультаций. Будет, но не основной продукт.

Не каждый будет готов в группе поделиться личным? ходіть до всіх, але напсправді якщо створити безпечний простір, глибинна щірості може бути дуже великою

Який фінал? річна навчальна програма з 5 модулів. Виклики лідерства. Заключний широкій модуль. Запрошувати далі в менторство. Запрошення в співтворення. Далі нові способи

Що необхідно зараз від аудиторії? комфортніше робити цю справу повнокровно. Треба капітал для поширення інфи і орг процесів. Глибокі розміркоувавння важко поєднувати з працею. Інвестиції чи партнерство. Нема досвіду вибодовування.

Андрій

почему хата-го? более созвучно (есть ощущение что наоборот лучше запоминается)

Класно в плане молодежного сленга =) пиво-го

Не понятно чем отличаетесь от работников, не хватает картинки. Хуже запомнила про вас

Импонирует ироничный подход

Не хватило описания твоей крутости. До этого говорил что будем проверять, чтобы не кидали. Твоя платформа лучше именно этим – модерацией. Чтобы не кидали на деньги.

Які переваги над конкурентами? К комменту Оксаны – расписать основные преимущества. Show don't tell (хоч булітами – порівняння з ринком)

Toptal для ремонту =) топ 3%

Фокус на проверенних

вирішити питання прав

Влад

даже когда 2 человека – у всех разные интересы (клубы, архитектура...) – будет удобный интерфейс для согласования маршрута. Так система поможет подобрать интересный для всех

На чому буде заробляти сервіс? будуть свої локації-партнери, зацікавлені щоб попадати в такі маршрути. Відсоток від чеку чи підписна система. 2-3% відсотка.

Есть естимешйен сколько это будет стоить? поки на процесі валідації ідеї? може $20k. Нужно сориентировать инвестора. Більш потрібен фідбек і менторство.

Що вважатимешь за валідацію? зацікавленість людей, буде написана стаття на Medium і будемо просувати. Аналізувати потреби користувачів. Що більш потрібно

Юля

Яка історія тебе зачепила? В нових санжарах люди через дезінформацію сторили конфлікт і масу негативу. Поранення і психологічні розлади в людей. Коли ковідні були дні – показували по всьому світу. Дезінформація яка пошерювалась. Хтось так інформував мисливців не пройшла. Активна комунікація від Медведчука – транслюввали ці ідеї. Велика проблема.

Це буде 9 голів в кімнаті і все? так, супроводжується історіями + музика і світло.

Можна хоч в село привести так? якщо дамо кімнату. портативне.

Віктор

де твої роботи? для цього і показував роботи, треба дати посил, щоказати – скелет та м'ясо, показати меседж. Як групувати... Цю таблицю кому що – скинула би на окремі слайди з прикладом. Тоді можна схлопнути.

Картинки картиночки разбить на отдельные слайды и показать крупно. Показывать больше 1 слайда на каждый пункт.

Прикольная фамилия по английски.

Алла

Якщо не куплю – 60 хв, а так економлю півгодини? Подумаю

Скільки зараз підприємці витрачають часу на ведення справ? 7 днів на місяць

Масштабування бізнесу – які перспективи? залучити більше клієнтів з часом.

Згадати про 8 років без штрафів